czynny jutro, od godz. 10.00

Katalog produktów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie

Formularz kontaktowy

Masz pytanie dotyczące naszej oferty, licencjonowania produktu lub dotyczące realizacji złożonego zamówienia?
Poniższy formularz pozwala skontaktować się z obsługą Sklepu. Podaj w treści zapytania jak najwięcej szczegółów, pozwoli nam to na udzielenie precyzyjnej odpowiedzi.

Na Państwa pytania odpowiadamy codziennie w godzinach naszej pracy, jednakże często czytamy także pocztę poza tymi godzinami.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe!

Potrzebujesz pomocy technicznej dotyczącej obsługi zakupionego produktu?
W tym celu przejdź na stronę "Pomoc techniczna".
Zobacz więcej szczegółów »

Podane powyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie - podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Podane powyżej dane mogą zostać przekazane podmiotom świadczącym dla Sklepu usługi hostingu.

Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji umowy.

Klient zostaje niniejszym poinformowany o tym, że przysługuje mu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych. Dodatkowo ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, poprawienia ich, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania oraz żądania ich usunięcia, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych.

Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wygaśnięcia celu przetwarzania, w zakresie i czasie wymaganym przez przepisy prawa.

Administratorem ww. danych osobowych jest firma Wydawnictwo HUGO, ul. Nowobielawska 79, 58-260 Bielawa. Kontakt z firmą poprzez pocztę elektroniczną: lub pisemnie pod adres: Sklep Antywirus.net.pl, ul. Nowobielawska 79, 58-260 Bielawa. Administrator zobowiązuje się do dołożenia starań w celu zachowania należytego zabezpieczenia danych osobowych Klienta.

Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl / Wydawnictwo HUGO0.302