czynny jutro, od godz. 10.00

Katalog produktów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Jak działa odroczona płatność?

 1. Klient składa zamówienie w Sklepie
  Przy płatności wybiera jedną z opcji "Kup teraz, zapłać za 30 dni" - PayPo lub Twisto. Sklep w przypadku pozytywnej weryfikacji zamówienia otrzymuje pieniądze od razu.

 2. Klient otrzymuje zakupiony towar
  Sklep realizuje zamówienie tak samo jak przy innych formach płatności.

 3. Klient ma 30 dni na zapłacenie za zakupy
  Przy płatności w tym terminie nie naliczona mu zostanie żadna opłata.


Dostawcami płatności odroczonych dla Sklepu Antywirus.net.pl są PayPo oraz Twisto.


PayPo to wiodący dostawca płatności odroczonych, dzięki którym można zamówić zakupy, odebrać je, sprawdzić czy Ci pasują i zapłacić za nie nawet za 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Bezpiecznie, szybko i bez rejestracji.

Więcej informacji o płatności odroczonej PayPo »


Twisto to wygodna metoda płatności za zakupy, od lat obecna na polskim rynku e-commerce. Pozwala na dokonanie płatności za zakupy do 30 dni po złożeniu zamówienia. Nie wymaga rejestracji i jest całkowicie bezpieczna.

Więcej informacji o płatności odroczonej Twisto »


Ważne uwagi:

 • Płatności odroczone są w pełni zautomatyzowanym procesem, w którym weryfikowane są podstawowe szczegóły dotyczące zamówienia. Dostawcy płatności odroczonych zastrzegają sobie możliwość niezaakceptowania transakcji i odmowy płatności.
 • Klient ma możliwość zapłacenia za zakupy w terminie dłuższym niż 30 dni - wówczas dostawca płatności odroczonej może naliczyć dodatkowe opłaty. W takim przypadku informacja o wysokości dodatkowych kosztów podawana jest wcześniej przez dostawcę płatności.
 • Płatności odroczone obsługiwane są w Sklepie Antywirus.net.pl poprzez bramkę płatniczą "imoje płacę później" - więcej informacji na stronie Płatności online.
Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl / Wydawnictwo HUGO0.303