czynny jutro, od godz. 10.00

Katalog produktów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie

Licencja elektroniczna

Licencja elektroniczna to najlepszy sposób na zakup oprogramowania komputerowego w dobie powszechnego Internetu. Klient nie otrzymuje wówczas tradycyjnego pudełka zawierającego klucz aktywujący oprogramowanie (w pudełkach nie zawsze znajduje się płyta CD lub DVD z oprogramowaniem).

W przypadku zakupu licencji elektronicznej Sklep przysyła pocztą elektroniczną (e-mailem) klucz aktywacyjny oraz link do miejsca w Internecie, skąd można bez przeszkód ściągnąć plik instalacyjny oprogramowania.

Dokument zakupu (fakturę VAT) przysyłamy zawsze e-mailem lub na życzenie pocztą tradycyjną.

Licencja elektroniczna jest:

  • tańsza (ceny licencji elektronicznych często są niższe oraz nie płaci się za koszty wysyłki),
  • szybsza (nie trzeba czekać na dostawę, licencje przysyłamy e-mailem najpóźniej następnego dnia roboczego),
  • użyteczna (w przypadku instalacji oprogramowania na smartfonach, tabletach czy nowych laptopach nie można skorzystać z płyty CD lub DVD dołączonej czasami do pudełka),
  • bezpieczniejsza (w przypadku zaginięcia licencji zawsze służymy pomocą w jej odzyskaniu, ponieważ prowadzimy bazę swoich klientów),
  • ekologiczna (brak wykorzystania papieru czy tworzyw sztucznych).

Uwaga! Sklep Antywirus.net.pl niektóre licencje elektroniczne wysyła nawet natychmiast po otrzymaniu zapłaty poprzez płatność online (np. kartą płatniczą, BLIK-iem, przelewem online z banku). Natychmiastowa wysyłka dostępna jest dla licencji, które na karcie produktu obok ceny oprogramowania posiadają podobny komunikat jak w czerwonej ramce poniżej:

Dostawa natychmiast

Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl / Wydawnictwo HUGO0.239