czynny w czwartek, 10.00-18.00

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie
Dając wyraz sprzeciwu wobec agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, wycofaliśmy ze sprzedaży produkty Kaspersky. Wierzymy, że wróci czas pokoju, podczas którego będzie można wznowić relacje handlowe z podmiotami powiązanymi z Rosją.

Zachęcamy Państwa do wyboru innego produktu z naszej oferty. W przypadku pytań służymy pomocą.

Kaspersky PURE - przedłużenie licencji

Konfigurator licencji
niedostępny
135,00 zł
Produkt zastąpiony przez:
Kaspersky Total Security - przedłużenie licencji
 • Wersja: elektroniczna
 • Liczba urządzeń: 2
 • Okres ochrony: 1 rok
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
K/PU/U

Masz wątpliwości? Pytania?

W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów komputerowych posiadamy fachową wiedzę na temat licencjonowania oprogramowania i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Napisz do nas lub zadzwoń w godzinach naszej pracy
(najbliższa dostępność infolinii: czwartek, 10.00-18.00)

Uwaga!

Uwaga!

W 2015 roku firma Kaspersky wycofała ze sprzedaży produkt Kaspersky PURE, zastępując go nowym programem Kaspersky Total Security. Dotychczasowi użytkownicy Kaspersky PURE mogą bezpłatnie migrować do nowego produktu.

W ramach nowej licencji mogą Państwo chronić komputery PC oraz laptopy (z systemem Windows oraz Mac), a także tablety i urządzenia mobilne (systemy iPhone, Android, Windows Phone).


KUP KASPERSKY TOTAL SECURITY »Kaspersky PURE 3.0 Total Security (odnowienie licencji)
jest najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym Twoje komputery. Nasz produkt przeznaczony jest do ochrony wszystkich komputerów w Twoim domu oraz tożsamości cyfrowej Twoich bliskich, a także haseł, dokumentów, zdjęć, itp. Poza najnowszymi technologiami antywirusowymi, Kaspersky PURE 3.0 posiada zaawansowane funkcje ochrony oraz zarządzania - włącznie z możliwością zarządzania wszystkim komputerami w Twoim domu za pośrednictwem jednego urządzenia. Kaspersky PURE 3.0 jest najbardziej kompleksowym i łatwym w zarządzaniu rozwiązaniem bezpieczeństwa.

Licencja elektroniczna
Uwaga!

Na tej stronie sprzedawana jest wersja elektroniczna oprogramowania.

Po wpłacie otrzymasz wówczas od nas e-mailem klucze do programu oraz link do miejsca, z którego ów program można pobrać i zainstalować. Dokument zakupu wysyłamy elektronicznie (w PDF) lub listownie.

Uwaga! Nie posiadamy w dystrybucji odnowień Kaspersky PURE w wersjach pudełkowych.Przeczytaj, to ważne!

 • Przeznaczenie licencji.
  Niniejsza licencja pozwala na użytkownie oprogramowania na stacjach roboczych Windows (np. PC, laptop, netbook) w domu lub w firmie.

 • Zakup przedłużenie dokładnie na taką liczbę stanowisk, jaką aktualnie posiadasz!
  Liczba stanowisk kupowanych przy przedłużaniu licencji musi zgadzać się z liczbą stanowisk wygasającej licencji. 

 • Twoja licencja już wygasła?
  Jeżeli momentu wygaśnięcia poprzedniej licencji nie minęły więcej niż 3 miesiące, możesz zakupić produkt sprzedawany na tej stronie.

 • Skorzystałeś już z wersji testowej? 
  Jeśli tak, to produkt z tej strony nie jest dla Ciebie! Pamiętaj, że po skorzystaniu z wersji testowej należy kupić nową pełną licencję Kaspersky, nie zaś jej przedłużenie.

 • Gwarancja najnowszej wersji.
  Posiadając licencję na oprogramowanie Kaspersky, zawsze możesz używać jego najnowszej wersji. Oznacza to, że gdy w przyszłości pojawi się nowa wyższa wersja programu, Twoje klucze do programu będą działać również na niej.

 • Nie płać za pirackie oprogramowanie! 
  Niektóre sklepy internetowe sprzedają oprogramowanie Kaspersky po bardzo atrakcyjnych cenach, niestety często jest ono sprzedawane niewłaściwie (rozdzielanie wielostanowiskowych licencji, dystrybucja licencji nieprzeznaczonych na rynek polski).

 • Masz wątpliwości? Pytania?!
  Napisz do nas! W przeciwieństwie do zwykłych sklepów komputerowych posiadamy dużą wiedzę na temat licencjonowania oprogramowania i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.


Licencja elektroniczna czy pudełkowa?

My polecamy wersję elektroniczną
- oszczędzasz czas (szybka realizacja), pieniądze (brak kosztów wysyłki) i środowisko (wykorzystanie papieru ograniczone do minimum).
Poniżej przedstawiamy porównanie obu wersji oprogramowania:

  Licencja elektroniczna Licencja pudełkowa
  Zawartość przesyłki
Płyta CD lub DVD  NIE 1 TAK
Instrukcja obsługi
TAK 2 TAK 2
Faktura VAT/paragon 3 TAK TAK
Pomoc techniczna Kaspersky
TAK TAK
  Płatność i realizacja
Metody płatności
 • Przedpłata:
  - przelew na rachunek bankowy
  - płatność elektroniczna 4
 • Przedpłata:
  - przelew na rachunek bankowy
  - płatność elektroniczna 4
 • Za pobraniem
 • Odbiór osobisty
Sposób oraz koszt wysyłki
 • E-mail (klucze + dokumenty) - 0,00 zł
 • E-mail (klucze) + List priorytetowy (dokumenty) - 2,50 zł
 • E-mail (klucze) + List polecony priorytetowy (dokumenty) - 6,50 zł
 • Przesyłka kurierska:
  - przy przedpłacie - 19,00 zł
  - przy pobraniu - 29,00 zł
 • Odbiór osobisty - 0,00 zł

1 Klient pobiera najaktualniejszą wersję programu z Internetu bezpośrednio ze strony producenta (Sklep przysyła bezpośredni link do pliku; plik można pobrać w dowolnym momencie trwania licencji).
2 W wersji pudełkowej instrukcja obsługi jest zawarta na płycie w formacie PDF. W przypadku licencji elektronicznej Sklep przysyła link do pliku PDF z instrukcją użytkowania programu (w obu przypadkach plik można pobrać w dowolnym momencie, zapisać na komputerze lub wydrukować).
3 Dokument zakupu (faktura VAT lub paragon) wystawiony przez Sklep jest potwierdzeniem nabycia licencji i autentyczności oprogramowania.
4 W przypadku płatności elektronicznych Sklep do wartości całego zamówienia dolicza prowizję 3,5% pobieraną przez operatora transakcji płatniczej.Kaspersky Pure 3.0 Total Security

Wielokrotnie nagradzana ochrona przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. 
 Dzięki połączeniu najnowszych technologii antywirusowych firmy Kaspersky Lab - oprogramowania zainstalowanego na Twoim komputerze oraz daleko idących korzyści z chmury, Kaspersky PURE 3.0 stanowi dużo bardziej kompleksową ochronę niż rozwiązania działające jedynie w oparciu o chmurę. Zabezpiecz się przed szkodliwym oprogramowaniem oraz stronami phishingowymi podczas robienia zakupów i płacenia online oraz korzystania z portali społecznościowych. 

Ochrona dla całej Twojej rodziny.
 Wielokrotnie nagradzane funkcje pomagają w ochronie Twoich dzieci oraz Twoich poufnych informacji. Możesz kontrolować dostęp do Internetu, aplikacji, gier i stron internetowych oraz ograniczyć lub rejestrować komunikację za pośrednictwem komunikatorów internetowych lub portali społecznościowych. Kaspersky PURE 3.0 może nawet zablokować możliwość transferu prywatnych danych np. numerów telefonów lub kart kredytowych.

Ochrona Twojej tożsamości cyfrowej.
Kaspersky PURE 3.0 posiada zaawansowane funkcje chroniące Twoją tożsamość cyfrową podczas korzystania z Internetu. Menedżer haseł generuje silne hasła i przechowuje je w bezpiecznym, zaszyfrowanym miejscu oraz automatycznie loguje Cię na strony internetowe oraz do aplikacji. Najnowsze technologie ochrony przed phishingiem zabezpieczają przed oszustwami internetowymi a Wirtualna klawiatura dodatkowo chroni przed kradzieżą tożsamości oraz keyloggerami usiłującymi przechwycić wprowadzane numery kart kredytowych. 
Uwaga! Menedżer haseł nie działa z wszystkimi 64-bitowymi systemami operacyjnymi, aplikacjami oraz przeglądarkami.

Ochrona wszystkich Twoich zasobów cyfrowych.
 Kaspersky PURE 3.0 pozwala na utworzenie terminarza wykonywania kopii zapasowych na zewnętrznym dysku lub nośniku USB, dzięki czemu chroni Twoje zdjęcia, muzykę oraz dokumenty w razie kradzieży, zguby lub awarii dysku twardego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz w łatwy sposób zaszyfrować swoje najważniejsze poufne informacje.

Zwiększenie wydajności Twojego komputera
Przechowywane przez komputer usunięte pliki oraz historia przeglądania mogą mieć wpływ na wydajność oraz narazić Twój komputer na niebezpieczeństwo. Zapewnij płynne działanie swojego komputera poprzez trwałe niszczenie dokumentów i usuwanie śladów aktywności korzystania z Internetu, plików tymczasowych, ciasteczek oraz zawartości Kosza.

Łatwe zarządzanie ochroną wielu komputerów. 
 Dbanie o bezpieczeństwo Twoich bliskich jest teraz jeszcze prostsze. Kaspersky PURE 3.0 pozwala Ci na zarządzanie bezpieczeństwem wszystkich komputerów w Twoim domu za pośrednictwem jednego urządzenia. Dzięki temu możesz w łatwy sposób kontrolować wszystkie zadania bezpieczeństwa - uruchamianie skanowań i aktualizacji, tworzenie zadań wykonywania kopii zapasowych, rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa, odnawianie licencji oraz zdalne zarządzanie kontrolą rodzicielską.Główne funkcje programu:

 • Ochrona hybrydowa - siła ochrony w chmurze oraz ochrony zainstalowanej na Twoim komputerze. 
   Ochrona hybrydowa łączy w sobie najnowsze technologie firmy Kaspersky Lab - oprogramowanie antywirusowe zainstalowane na Twoim komputerze oraz ochronę w chmurze zapewniającą szybkość, skuteczność oraz globalne bezpieczeństwo informacji. Kaspersky PURE 3.0 eliminuje zagrożenia szybciej i skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Kontrola system - ochrona przed nieznanym szkodliwym oprogramowaniem.
  Kontrola systemu monitoruje podejrzane czynności wykonywane przez aplikacje oraz umożliwia cofnięcie zmian dokonanych w systemie przez szkodliwe oprogramowanie. W celu zapewnienia jeszcze skuteczniejszej ochrony przed nowym i nieznanym szkodliwym oprogramowaniem, analizie podlega więcej zdarzeń oraz wykorzystywane są informacje zgromadzone przez inne komponenty oprogramowania.

 • File Advisor - natychmiastowe informacje pochodzące z chmury.
  Klikając opcję "Sprawdź reputację w KNS" (Kaspersky Security Network), możesz uzyskać informacje na temat reputacji dowolnego pliku wykonywalnego, aplikacji lub skryptu. Natychmiast otrzymasz informację o nazwie pliku, jego rozmiarze, dacie utworzenia oraz ostatniej modyfikacji, poziomie zagrożenia, podpisie cyfrowym, lokalizacji, dystrybucji, itp.

 • Kontrola sieci domowej - łatwe zarządzanie wieloma komputerami.
   Kaspersky PURE 3.0 posiada funkcję Kontroli sieci domowej, która umożliwia zarządzanie ochroną wielu komputerów za pośrednictwem jednego urządzenia należącego do sieci. Kontrola sieci domowej pozwala na uruchamianie skanowań i aktualizacji, tworzenie zadańwykonywania kopii zapasowych, rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa, odnawianie licencji oraz zdalne zarządzanie kontrolą rodzicielską.

 • Menedżer haseł - wygoda i bezpieczeństwo. 
  Menedżer haseł pomoże Ci utworzyć silne hasła, zabezpieczy wszystkie informacje dotyczące Twoich kont jak również automatycznie zaloguje Cię na strony internetowe oraz do aplikacji.

 • Kontrola rodzicielska - bezpieczeństwo Twoich dzieci. 
   Kaspersky PURE 3.0 umożliwia Ci zdalne monitorowanie i/lub ograniczanie aktywności Twoich dzieci podczas korzystania z komputera i Internetu oraz komunikowania się online. Z pomocą Kaspersky PURE upewnisz się, że Twoje dzieci są bezpieczne i odpowiedzialne podczas korzystania z Internetu - nasze rozwiązanie zagwarantuje im bezpieczeństwo również wtedy, gdy nie możesz przy nich być osobiście.

 • Kopia zapasowa i przywracanie - ochrona cennych plików.
  Funkcja tworzenia Kopii zapasowych oraz przywracania pomaga zabezpieczyć Twoje cenne zdjęcia, muzykę oraz dokumenty w razie kradzieży, zguby lub awarii dysku twardego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz także zaszyfrować swoje najważniejsze poufne informacje. Wymagania systemowe


System operacyjny a sprzęt:

 • Windows XP
  - Procesor 800 MHz lub szybszy
  - 512 MB dostępnej pamięci RAM

 • Windows Vista lub Windows 7
  - Procesor 1 GHz 32-bit (x86)/64-bit (x64) lub szybszy 
  - 1 GB dostępnej pamięci RAM (32-bit) lub 2 GB dostępnej pamięci RAM (64-bit)


Wymagania ogólne:

 • Około 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym (w zależności od rozmiaru bazy antywirusowej) 
 • Napęd CD/DVD do instalacji programu przy wersji pudełkowej
 • Mysz komputerowa 
 • Połączenie z Internetem do aktywacji i aktualizacji produktu 
 • Microsoft Internet Explorer 6 lub nowszy 
 • Microsoft Windows Installer 2.0

Produkty powiązane

Kaspersky Total Security - przedłużenie licencji
Ochrona antywirusowa komputera z systemem Windows w czasie rzeczywistym. Możliwość skanowania dysków twardych i nośników wymiennych.

Antywirus Windows

Zapora ogniowa uniemożliwia hakerom oraz programom szpiegującym dostęp do komputera z systemem Windows.

Firewall Windows

Możliwość tworzenia kopii zapasowej (backupu) umożliwia ochronę najcenniejszych danych na wypadek awarii komputera z systemem Windows

Backup Windows

Zarządzanie hasłami - prosty sposób na tworzenie bezpiecznych haseł i ich przechowywanie.

Menadżer haseł

Możliwość przechowywania danych w zaszyfrowanym sejfie na komputerze z systemem Windows.

Sejf danych Windows

Produkt umożliwia ochronę komputerów z systemem macOS od firmy Apple.

Ochrona macOS

Produkt umożliwia ochronę urządzeń mobilnych z systemem Android.

Ochrona Android

VPN to wirtualna sieć prywatna, czyli usługa szyfrująca dane przesyłane przez Internet w celu ochrony tożsamości użytkownika.<br />Uwaga! Ilość przesyłanych danych może być ograniczona (więcej informacji w opisie produktu).

Obsługa sieci VPN

Kaspersky Total Security - przedłużenie licencji

Kontynuacja Kaspersky Total Security 2022 multi-device zapewnia ochronę wielu komputerów i urządzeń przenośnych. Jedna licencja pozwala chronić prywatność, finanse, tożsamość, pliki oraz dzieci na komputerach z Windows i macOS oraz urządzeniach z systemem Android.

Systemy operacyjne: Windows, macOS, Android
Wersja językowa: polska
Zastosowanie:
domowe lub komercyjne
Liczba użytkowników: 1
Licencja: elektroniczna
Czas licencji: 1 rok lub 2 lata
Liczba urządzeń: 2, 3 lub 5

Kaspersky Total Security - nowa licencja
Ochrona antywirusowa komputera z systemem Windows w czasie rzeczywistym. Możliwość skanowania dysków twardych i nośników wymiennych.

Antywirus Windows

Zapora ogniowa uniemożliwia hakerom oraz programom szpiegującym dostęp do komputera z systemem Windows.

Firewall Windows

Możliwość tworzenia kopii zapasowej (backupu) umożliwia ochronę najcenniejszych danych na wypadek awarii komputera z systemem Windows

Backup Windows

Zarządzanie hasłami - prosty sposób na tworzenie bezpiecznych haseł i ich przechowywanie.

Menadżer haseł

Możliwość przechowywania danych w zaszyfrowanym sejfie na komputerze z systemem Windows.

Sejf danych Windows

Produkt umożliwia ochronę komputerów z systemem macOS od firmy Apple.

Ochrona macOS

Produkt umożliwia ochronę urządzeń mobilnych z systemem Android.

Ochrona Android

VPN to wirtualna sieć prywatna, czyli usługa szyfrująca dane przesyłane przez Internet w celu ochrony tożsamości użytkownika.<br />Uwaga! Ilość przesyłanych danych może być ograniczona (więcej informacji w opisie produktu).

Obsługa sieci VPN

Kaspersky Total Security - nowa licencja

Kaspersky Total Security 2022 multi-device zapewnia ochronę wielu komputerów i urządzeń przenośnych. Jedna licencja pozwala chronić prywatność, finanse, tożsamość, pliki oraz dzieci na komputerach z Windows i macOS oraz urządzeniach z systemem Android.

Systemy operacyjne: Windows, macOS, Android
Wersja językowa: polska
Zastosowanie:
domowe lub komercyjne
Liczba użytkowników: 1
Licencja: elektroniczna
Czas licencji: 1 rok lub 2 lata
Liczba urządzeń: 2, 3 lub 5

Odstąpienie od umowy

Konsument lub osoba fizyczna, o której mowa w art. 385[5] Kodeksu cywilnego, w przypadku zawierania umowy na odległość może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania towaru.
Uwaga! Prawo odstąpienia od takiej umowy nie przysługuje, jeżeli w ramach tej umowy zakupiono:
- licencję elektroniczną,
- licencję pudełkową, jeżeli zapieczętowane opakowanie zostało otwarte po jego dostarczeniu.

Więcej informacji »

Reklamacje

Sklep obowiązany jest dostarczyć klientowi towar bez wad.
Sklep ponosi wobec Klienta będącego konsumentem odpowiedzialność z tytułu rękojmi, jeśli otrzymany towar jest niezgodny z umową.

Sklep nie jest producentem ani licencjodawcą sprzedawanych towarów. Warunki odpowiedzialności licencjodawców z tytułu wad oprogramowania określa treść umów licencyjnych, których stroną jest licencjodawca.

Więcej informacji »

Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl, modyfikacje Jamnik.net.pl