czynny w piątek, 10.00-18.00

Katalog produktów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie

Porównanie licencji Microsoft 365 i Office 2019

Microsoft 365 to usługa subskrypcji, która gwarantuje, że zawsze masz najnowsze narzędzia od firmy Microsoft. Istnieją różne plany usługi Microsoft 365 do użytku domowego i osobistego, a także dla firm. Wszystkie plany usługi Microsoft 365 zawierają najnowszą wersję pakietu Office z pełnymi wersjami znanych aplikacji, które możesz zainstalować, takich jak Word, PowerPoint i Excel, oraz dodatkową przestrzeń dyskową online, ciągłą pomoc techniczną bez dodatkowych kosztów i nie tylko. Subskrypcję należy opłacać raz w roku. Dodatkowo Microsoft 365 Family pozwala udostępnić Twoją subskrypcję nawet sześciu osobom w gospodarstwie domowym.

Pakiet Office 2019 jest sprzedawany jako jednorazowy zakup, co oznacza jedną płatność z góry w celu uzyskania aplikacji pakietu Office na jeden komputer. Jednorazowe zakupy są dostępne zarówno dla komputerów PC dla użytkowników domowych, jak i dla firm. Jednorazowy zakup nie zawiera opcji uaktualnienia, co oznacza, że jeśli zamierzasz przeprowadzić uaktualnienie do następnej wersji głównej, musisz ją kupić za pełną cenę.

Porównanie pakietu Office 2019 w formie jednorazowego zakupu z subskrypcją usługi Microsoft 365:

Microsoft 365 Office 2019
Koszt Opłata roczna Jednorazowy koszt
Aplikacje pakietu Office Otrzymujesz najnowsze wersje wszystkich aplikacji pakietu Office. Obecnie jest to pakiet Office 2019, ale Twoja wersja będzie otrzymywać nowe aktualizacje funkcji. Użytkownicy komputerów PC otrzymują także programy Access i Publisher. Otrzymujesz aplikacje pakietu Office 2019, takie jak Excel, Word i PowerPoint (pozostałe aplikacje są dostępne w zależności od zakupionego pakietu). Aplikacje nie będą aktualizowane w przypadku udostępnienia nowych funkcji.
Aktualizacje funkcji Twoja wersja pakietu Office będzie stale ulepszana. Otrzymujesz od firmy Microsoft najnowsze funkcje i aktualizacje. Licencja obejmuje uaktualnienia do przyszłych wersji głównych. Licencja obejmuje aktualizacje zabezpieczeń, ale nie będziesz otrzymywać nowych funkcji dodawanych do pakietu Office 2019. Licencja nie obejmuje uaktualnień do wersji głównych.
Instalowanie pakietu Office na więcej niż jednym komputerze Plany Microsoft 365 pozwalają każdemu użytkownikowi zainstalować aplikacje klasyczne pakietu Office na wielu należących do niego komputerach (Mac i PC). Jednorazowe zakupy są przeznaczone do pojedynczego systemu operacyjnego, dlatego Twoja kopia pakietu Office nadaje się dla jednego komputera.
Instalowanie pakietu Office i korzystanie z zaawansowanych funkcji na tabletach i telefonach Po zalogowaniu się do aplikacji pakietu Office na tablecie lub telefonie otrzymujesz dodatkowe funkcje. Otrzymujesz podstawowe funkcje edycji tylko na tablecie lub telefonie.
Dodatkowa przestrzeń dyskowa online Możesz bezpiecznie przechowywać pliki w chmurze i uzyskiwać dostęp do nich z dowolnego miejsca. Otrzymujesz 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na użytkownika. Niedostępna.
Dostępna pomoc techniczna Przez cały okres subskrypcji możesz bezpłatnie kontaktować się z Microsoft, aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów technicznych. Dostępna jest 60-dniowa pomoc techniczna dotycząca instalowania produktu.
ZOBACZ OFERTY MICROSOFT 365 ZOBACZ OFERTY OFFICE 2019


Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl, modyfikacje Jamnik.net.pl