czynny w piątek, 10.00-18.00

Katalog produktów

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Opinie o sklepie

Zobacz opinie

ESET Remote Administrator

Zdalna administracja

ESET Remote Administrator umożliwia łatwe i skuteczne zarządzanie programami ESET Endpoint Security i ESET Endpoint Antivirus NOD32 oraz rozwiązaniami ESET do ochrony serwerów plikowych, pocztowych czy bramy internetowej zainstalowanymi w Twojej sieci, niezależnie od jej wielkości.

Dzięki niemu administrator może z jednego miejsca nadzorować całą sieć - zarówno stacje robocze, jak i serwery. Wbudowany system zarządzania zadaniami umożliwia szybką reakcję na pojawiające się zagrożenia. Oprócz tego narzędzie to oferuje między innymi łatwą aktualizację bazy sygnatur wirusów, raportowanie oraz skuteczne egzekwowanie jednej, spójnej polityki bezpieczeństwa dla całej sieci.

ESET Remote Administrator otrzymasz za darmo do każdej licencji biznesowej lub pakietu Enterprise Editon na ESET Endpoint Security i ESET Endpoint Antivirus NOD32.Główne zalety


 • Centralne zarządzanie 
  Niezależnie od tego, czy Twoja sieć mieści się w jednym miejscu czy obejmuje więcej lokalizacji, możesz zarządzać wszystkimi produktami ESET (bez względu na platformę, na której działają) z jednej konsoli administracyjnej. Zmniejsza to obciążenie sieci i daje Ci pewność, że dla całej sieci obowiązuje jednolita polityka bezpieczeństwa.

 • Różne uprawienia dla wielu administratorów
  Jeśli w firmie jest wielu administratorów posiadających dostęp do konsoli RA, każdy z nich może mieć zdefiniowane role. Dzięki temu odpowiedni administratorzy będą mieli dostęp tylko do przydzielonych im elementów. Dodatkowo możliwe jest zapisywanie do plików dziennika wszystkich działań administratora takich jak typ modyfikacji, czas zmiany oraz szczegóły działania.

 • Zdalna instalacja i aktualizacje
  Korzystaj z łatwej instalacji zabezpieczeń w całej sieci i automatycznie dostarczaj aktualizacje do poszczególnych komputerów. Jeżeli posiadasz już oprogramowanie ESET możesz również dzięki konsoli dokonać upgradu do nowszej wersji aplikacji.

 • Synchronizacja z Microsoft Active Directory (AD)
  Dzięki synchronizacji z AD możliwe jest zaimportowanie danych, struktury oraz grup użytkowników AD bezpośrednio do ustawień konsoli. ESET RA rozpoznaje konta z uprawieniami administratora i umożliwia ich użytkownikom wykorzystanie swoich danych z AD do autoryzacji w konsoli ESET RA.

 • Łatwe egzekwowanie polityk
  Opcja zarządzania politykami bezpieczeństwa usprawnia edytowanie, łączenie lub przenoszenie reguł. Możesz też zaoszczędzić czas i skorzystać z polityk domyślnych.

 • Zaawansowany monitoring
  ESET RA na podstawie plików dziennika umożliwia tworzenie wykresów i tabel z danymi na temat stanu bezpieczeństwa sieci. Dodatkowo administrator ma do dyspozycji panel graficzny w przeglądarce internetowej (ESET Dashboard) oferujący szybki przegląd statusu jednostek klienckich oraz samego z możliwością dostosowania widoku do własnych potrzeb.

 • Zaawansowane zarządzanie stacjami roboczymi
  Wybierz jedną z dwóch opcji grupowania stacji:
  a) statyczne: przypisywanie klientów w sieci do grup i podgrup, którym możesz nadać konkretne nazwy, co ułatwia późniejszą identyfikację; 
  b) parametryczne: automatyczne przypisywanie klientów do stale aktualizowanych grup tworzonych na podstawie konkretnych parametrów. Rozwiązanie to prowadzi do oszczędności jakże cennego czasu działu IT, który nie musi już szukać w sieci miejsc problematycznych lub zainfekowanych ani przygotowywać raportów i powiadomień na ich temat.

 • Zadbaj o nieprzerwane zabezpieczenie sieci firmowej
  Korzystaj ze szczegółowych statystyk oferowanych przez rozwiązania ESET, takich jak logi ataków wirusów oraz historia zdarzeń kwarantanny i firewalla. Dodatkowe informacje na temat konkretnych stacji roboczych, dotyczące np. aktywnych procesów i programów uruchamianych przy starcie systemu, możesz zdobyć przy użyciu zintegrowanego narzędzia ESET SysInspector.Główne funkcje


 • Zdalne skanowanie
  Skorzystaj z możliwości zdalnego uruchamiania skanowania; zarówno planowanego jak i na żądanie.

 • Synchronizacja z Active Directory
  Możesz łatwo instalować rozwiązania ESET w dużych firmach posiadających złożone sieci i grupować klientów, by zachować spójny układ sieci.

 • Zaawansowany harmonogram
  Skorzystaj z ujednoliconego interfejsu dla wszystkich zadań; zarówno predefiniowanych jak i tych planowanych na bieżąco.

 • Centralne zarządzanie kwarantanną
  Zarządzaj wszystkimi plikami poddanymi kwarantannie dzięki dostępowi do zestawienia folderów kwarantanny poszczególnych klientów. Możesz przywracać pliki poddane kwarantannie, usuwać je, bądź wykluczać z dalszego skanowania.

 • ESET Dashboard
  Przejrzyste przeglądanie raportów bezpieczeństwa oraz wydajności serwera w przeglądarce internetowej.

 • Zwiększone bezpieczeństwo przesyłania danych
  Zabezpiecz przepływ Twoich danych za pomocą algorytmu AES (Advanced Encryption Standard).

 • Wsparcie wielu baz danych
  ESET wspiera bazy MS Access, MSSQL Server, MySQL i Oracle.

 • Audyt pracy administratorów
  ESET RA może gromadzić informacje w specjalnym logu, zapisującym każdy typ modyfikacji, w tym oznaczenie czasu i szczegóły działania każdego administratora.Wymagania systemowe


System operacyjny:

 • Microsoft Windows 8, 7, Vista, XP, 2000
 • Microsoft Windows Server 2012, 2008 R2, 2008, 2003, 2000
 • Dla systemu Windows NT4, Access Components (MDAC) 2.5 Service Pack 3 jest wymagany


Wspierane bazy danych:

 • MySQL 5.0+
 • ORACLE 9i+ 
 • MSSQL 2005+
Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl, modyfikacje Jamnik.net.pl