Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - przedłużenie licencji

Konfigurator licencji
produkt zastąpiony
571,21 zł
Produkt zastąpiony przez:
Bitdefender GravityZone Business Security Premium - przedłużenie licencji
  • Wersja: elektroniczna
  • Typ licencji: komercyjna
  • Liczba urządzeń: 5
  • Okres ochrony: 1 rok
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
B/GA/P

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - kontynuacja licencji - kompleksowa ochrona fizycznych i wirtualnych komputerów stacjonarnych, serwerów i urządzeń mobilnych, bezpieczeństwo i ochrona przed spamem dla skrzynek pocztowych Exchange - wszystko zarządzane z konsoli lokalnej lub w chmurze.

Uwaga!

Uwaga!

W 2022 roku producent wycofał ten produkt ze sprzedaży, zalecając jego zamianę na Bitdefender GravityZone Business Security Premium. Oferta licencji pod nową nazwą znajduje się pod poniższym linkiem.

KUP PRZEDŁUŻENIE BITDEFENDER GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY PREMIUM »

Masz wątpliwości? Pytania?

W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów komputerowych posiadamy fachową wiedzę na temat licencjonowania oprogramowania i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Napisz do nas
lub zadzwoń teraz - tel.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - przedłużenie

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security został stworzony, aby zapewnić ochronę organizacjom poszukującym kompleksowej ochrony. Obejmuje ochroną komputery stacjonarne, laptopy, serwery, pocztę e-mail i urządzenia mobilne (maszyny fizyczne lub wirtualne). Bitdefender GravityZone Advanced Business Security opiera się na warstwowej platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji. Dzięki sprawdzonym technikom uczenia maszynowego, analizie behawioralnej i ciągłemu monitorowaniu uruchomionych procesów zapobiega, wykrywa i blokuje zagrożenia.

Konsola administracyjna Bitdefender GravityZone Control Center

Sercem licencji jest konsola administracyjna, z poziomu której można między innymi:

  • dokonać zdalnej lub lokalnej instalacji ochrony punktu końcowego,
  • tworzyć polityki bezpieczeństwa i przypisywać je do punktów końcowych,
  • tworzyć konta użytkowników konsoli z różnymi uprawnieniami,
  • tworzyć i przeglądać raporty dotyczące stanu bezpieczeństwa punktów końcowych.

Konsola może być wdrożona lokalnie (on-premise) na sprzęcie licencjobiorcy lub też może być hostowana w chmurze (cloud) na serwerach Bitdefendera.

Ochrona stacji roboczych oraz serwerów

Bitdefender GravityZone zapewnia ochronę systemów Windows, Windows Server, Linux i macOS poprzez tzw. agentów bezpieczeństwa - programy instalowane bezpośrednio na tych systemach i łączące się z konsolą administracyjną:

  • Bitdefender Endpoint Security Tools (agent dla systemów Windows, Windows Server, Linux),
  • Bitdefender Endpoint Security dla komputerów Mac (agent dla systemu macOS).

Agenci posiadają interfejs graficzny (poza systemami Linux, gdzie dostęp jest jedynie z wiersza poleceń).

Technologie i funkcjonalności dostępne na urządzeniach stacjach roboczych i serwerach:

  • Antymalware (dostępne w Windows, Windows Server, Linux, macOS)
    Warstwa ochrony antymalware bazuje na skanowaniu sygnatur i analizie heurystycznej przeciwko: wirusom, robakom, trojanom, spyware, adware, keyloggerom, rootkitom i innym rodzajom złośliwego oprogramowania.
  • Silniki skanowania
    Bitdefender GravityZone jest w stanie automatycznie ustawić silniki skanowania podczas tworzenia pakietów agentów bezpieczeństwa, zgodnie z konfiguracją punktu końcowego. Administrator może również dostosować silniki skanowania wybierając pośród kilku technologii skanowania:
    • Skanowanie lokalne (dostępne w Windows, Windows Server, Linux, macOS), gdy skanowanie jest wykonywane na lokalnym punkcie końcowym,
    • Skanowanie hybrydowe za pomocą lekkich silników (dostępne w Windows, Windows Server, Linux) z wykorzystaniem skanowania w chmurze publicznej i częściowo lokalnej zawartości zabezpieczeń,
    • Skanowanie centralne (dostępne w Windows, Windows Server, Linux) wykonywane przez Security Server - dedykowane urządzenie wirtualne dla kilku środowisk zwirtualizowanych (VMware NSX, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V).
  • Zaawansowana kontrola zagrożeń (dostępne w Windows, Windows Server, macOS)
    Dla zagrożeń, które wymykają się nawet silnikowi heurystycznemu, trzecia warstwa ochrony występuje w formie Zaawansowanej Kontroli Zagrożeń, która stale monitoruje procesy i ocenia ich podejrzane zachowania.
  • Ochrona przed bezplikowymi atakami (dostępne w Windows, Windows Server)
    W ostatnich latach rośnie liczba wyrafinowanych zagrożeń, takich jak: ataki bezplikowe i ataki skryptowe. Funkcja chroni infrastrukturę przed atakami na narzędzia takie jak PowerShell lub przed atakami z wiersza poleceń, zanim będą one mogły zostać wykonane.
  • Zaawansowany Anti-Exploit (dostępne w Windows)
    Zaawansowana technologia Anti-Exploit powstrzymuje ataki przeprowadzane przez nieuchwytne exploity. Chroni najczęściej używane aplikacje, takie jak przeglądarki, Microsoft Office czy Adobe Reader. Nadzoruje procesy systemowe i chroni przed naruszeniami bezpieczeństwa i przejmowaniem istniejących procesów.
  • Zapora internetowa (dostępne w Windows)
    Firewall kontroluje dostęp aplikacji do sieci i do Internetu. Dostęp jest automatycznie dopuszczony do obszernej bazy danych znanych i uzasadnionych czynności. Ponadto zapora sieciowa chroni system przed skanowaniem portów i ostrzega przed nieautoryzowanymi połączeniami przez Wi-Fi.
  • Kontrola zawartości (dostępne w Windows, macOS)
    Moduł Kontroli Zawartości pomaga w egzekwowaniu polityki firmy dla dozwolonego ruchu, dostępu do sieci, ochrony danych i kontroli aplikacji. Administratorzy mogą definiować harmonogram dostępu do stron internetowych, blokować lub dopuszczać niektóre kategorie stron internetowych lub poszczególne adresy URL, mogą konfigurować zasady ochrony danych i zdefiniować uprawnienia do korzystania z określonych aplikacji.
  • Ochrona przed atakami sieciowymi (dostępne w Windows)
    Moduł Ochrona przed atakami sieciowymi polega na technologii skoncentrowanej na wykrywaniu ataków sieciowych zaprojektowanych w celu uzyskania dostępu do punktów końcowych za pomocą określonych technik, takich jak: ataki brute-force, sieciowe exploity, złodzieje haseł, wektory infekcji drive-by-download, boty i trojany.
  • Kontrola urządzenia (dostępne w Windows, Windows Server, macOS)
    Moduł Kontroli Urządzenia pozwala na zapobieganie wyciekaniu danych wrażliwych i infekcji malware przez podłączone do punktów końcowych urządzenia zewnętrzne (np. pamięci flash USB, urządzenia Bluetooth, odtwarzacze CD/DVD, urządzenia pamięci masowej).
  • Kontrola aplikacji - czarna lista (dostępne w Windows, Windows Server)
    Umożliwia pełną widoczność i kontrolę nad uruchomionymi aplikacjami, przez umieszczenie na czarnej liście niechcianego oprogramowania.
  • Analiza ryzyka (tylko dla konsoli cloud, dostępne w Windows, Windows Server)
    Ocenia, ustala priorytety i utrwala błędne konfiguracje i ustawienia zabezpieczeń punktów końcowych za pomocą łatwej do zrozumienia listy priorytetów.
  • Ochrona przed naruszeniem integralności (dostępne w Windows, Windows Server, macOS)
    Funkcjonalność, która uniemożliwia wyłączenie lub usunięcie Bitdefender przez złośliwe oprogramowanie. Ochrona przed Naruszeniem Integralności zapobiega następującym działaniom: zmienianiu lub usuwaniu plików produktu, edytowaniu lub kasowaniu kluczy rejestru, zatrzymywaniu procesów.
  • Power User (dostępne w Windows, Windows Server)
    Power User jest modułem zaprojektowanym w celu rozwiązywania problemów na punkcie końcowym, dając możliwość przydzielenia uprawnień administracyjnych na poziomie punktu końcowego. W ten sposób użytkownik może zmieniać ustawienia polityki lokalnie poprzez interfejs agenta Bitdefender.
  • Relay Role (dostępne w Windows, Windows Server, Linux)
    Agent punktu końcowego z rolą Relay służy jako serwer proxy komunikacji oraz serwer aktualizacji dla innych punktów końcowych w sieci. Punkt końcowy Relay potrzebuje minimum 10 GB dodatkowej wolnej przestrzeni dyskowej, nie licząc podstawowych wymagań konfiguracji agenta bezpieczeństwa.
  • Uninstall Password (dostępne w Windows, Windows Server, Linux, macOS)
    W niektórych sytuacjach użytkownicy z uprawnieniami administratora mogą odinstalować zabezpieczenia Bitdefender, pozostawiając system bez ochrony. Możesz pomóc w zapobieganiu takim nieautoryzowanym działaniom, ustawiając hasło dezinstalacji z GravityZone Control Center.
  • Ochrona serwerów pocztowych Microsoft Exchange (dostępne w Windows Server)
    Bitdefender Security for Exchange zapewnia antymalware, antyspam, antyphishing, filtrowanie załączników i treści płynnie zintegrowane z Microsoft Exchange Server, aby zapewnić bezpieczne środowisko komunikacji i współpracy oraz zwiększenie wydajności serwera pocztowego.
  • Pełne szyfrowanie dysku (dostępne w Windows, Windows Server, macOS)
    Ta warstwa ochrony umożliwia zapewnienie pełnego szyfrowania dysku na punktach końcowych, zarządzając funkcją BitLocker w systemie Windows oraz FileVault w systemie macOS. Możesz zaszyfrować i odszyfrować woluminy rozruchowe i nierozruchowe za pomocą kilku kliknięć, a GravityZone obsłuży cały proces przy minimalnej interwencji użytkowników. Dodatkowo GravityZone przechowuje klucze odzyskiwania wymagane do odblokowania woluminów w przypadku, gdy użytkownicy zapomną hasła.
    UWAGA!!! Moduł Pełne Szyfrowanie Dysku jest płatnym dodatkiem dostępnym do niniejszej licencji GravityZone. System operacyjny zainstalowany na urządzeniu musi wspierać szyfrowanie (sprawdź wymagania systemowe).
  • Zarządzanie aktualizacjami (dostępne w Windows, Windows Server)
    Brak aktualizacji systemów operacyjnych powoduje, że organizacje stają się podatne na infekcje malware, epidemie szkodliwego oprogramowania i naruszenia integralności danych. Zarządzanie Aktualizacjami GravityZone pomaga aktualizować system operacyjny i aplikacje.
    UWAGA!!! Moduł Zarządzanie Aktualizacjami jest płatnym dodatkiem dostępnym do niniejszej licencji GravityZone.

Ochrona urządzeń mobilnych

Agent bezpieczeństwa GravityZone Security for Mobile może zostać zainstalowany na urządzeniach z systemem iOS i Android, jednakże zarządzenie ochroną urządzeń mobilnych dostępne jest jedynie z poziomu konsoli lokalnej.

Bitdefender GravityZone ujednolica w całym przedsiębiorstwie ochronę i zarządzanie oraz zgodność w kontroli urządzeń iPhone, iPad i z systemem Android poprzez dostarczenie niezawodnego oprogramowania i dystrybucji aktualizacji za pośrednictwem firmy Apple oraz sklepu Google. Rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, by umożliwić kontrolowaną adaptację rozwiązania bring-your-own-device (BYOD) poprzez zainicjowanie i konsekwentne egzekwowanie zasad użytkowania na wszystkich urządzeniach przenośnych. Funkcje bezpieczeństwa zawierają blokadę ekranu, kontrolę uwierzytelnienia, lokalizowanie urządzenia, zdalne czyszczenie pamięci, wykrywanie zrootowanych i odblokowanych urządzeń oraz kontroli profili bezpieczeństwa.

W przypadku urządzeń z Android poziom bezpieczeństwa jest wyższy dzięki skanowaniu w czasie rzeczywistym i szyfrowaniu karty pamięci. W rezultacie kontrolujemy urządzenia i chronimy znajdujące się na nich poufne dane firmowe.

Popularne konfiguracje produktu

Produkty powiązane

Bitdefender GravityZone Business Security Premium - przedłużenie licencji
Możliwość ochrony stacji roboczych (np. komputerów, laptopów) przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym. W zależności od produktu wspierane mogą być systemy: Windows 7/8/10/11, a także macOS.

Antywirus dla stacji roboczych

Firewall pomaga w uniemożliwieniu hakerom lub złośliwemu oprogramowani uzyskania dostępu do stacji roboczych (np. komputerów, laptopów). W zależności od produktu wspierane mogą być systemy: Windows 7/8/10/11, a także macOS.

Firewall dla stacji roboczych

Możliwość ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem urządzeń mobilnych, np. smartfonów, tabletów. W zależności od produktu wspierane mogą być systemy: Android, iOS.

Urządzenia mobilne

Możliwość ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem serwerów plików. W zależności od produktu wspierane mogą być systemy: Windows Server, Linux.

Serwery plików

Skanowanie przychodzących, wychodzących i przechowywanych wiadomości e-mail oraz filtrowanie spamu. W zależności od produktu wspierane mogą być systemy Microsoft Exchange Server, IBM Domino, Linux.

Serwery poczty

Szyfrowanie silnymi algorytmami na poziomie całych dysków (w zależności od systemu operacyjnego).

Zarządzanie szyfrowaniem

Centralne zarządzanie infrastrukturą z poziomu konsoli dostępnej w sieci lokalnej, wyświetlanie i generowanie w czasie rzeczywistym raportów na temat bezpieczeństwa sieci.

Konsola lokalna

Możliwość zarządzania bezpieczeństwem za pomocą konsoli dostępnej on-line, wyświetlanie i generowanie w czasie rzeczywistym raportów na temat bezpieczeństwa sieci.

Konsola w chmurze

od 856,08 zł

Kontynuacja Bitdefender GravityZone Business Security Premium (dawniej: Bitdefender GravityZone Elite Security) - polecany firmom poszukującym agresywnej ochrony przed wyrafinowanymi zagrożeniami. Dzięki technologiom bezpieczeństwa opartym na uczeniu maszynowym, GravityZone zapewnia wiele warstw obrony, które konsekwentnie przewyższają konwencjonalne zabezpieczenia punktów końcowych.

Systemy operacyjne: Windows Server, Windows, macOS
Wersja językowa: polska
Liczba użytkowników: 1
Licencja: elektroniczna
Czas licencji: 1 rok, 2 lata lub 3 lata
Liczba urządzeń: 5 lub więcej
Dostępne opcjonalnie: pełne szyfrowanie dysków, ochrona urządzeń mobilnych, ochrona poczty on-line, zarządzanie aktualizacjami

Odstąpienie od umowy

Konsument lub osoba fizyczna, o której mowa w art. 385[5] Kodeksu cywilnego, w przypadku zawierania umowy na odległość może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania towaru.
Uwaga! Prawo odstąpienia od takiej umowy nie przysługuje, jeżeli w ramach tej umowy zakupiono:
- licencję elektroniczną,
- licencję pudełkową, jeżeli zapieczętowane opakowanie zostało otwarte po jego dostarczeniu.

Więcej informacji »

Reklamacje

Sklep obowiązany jest dostarczyć klientowi towar bez wad.
Sklep ponosi wobec Klienta będącego konsumentem odpowiedzialność z tytułu rękojmi, jeśli otrzymany towar jest niezgodny z umową.

Sklep nie jest producentem ani licencjodawcą sprzedawanych towarów. Warunki odpowiedzialności licencjodawców z tytułu wad oprogramowania określa treść umów licencyjnych, których stroną jest licencjodawca.

Więcej informacji »

Więcej banków
Oprogramowanie Shoper.pl / Wydawnictwo HUGO0.851